بازدید تخصصی از پروژه ها

ما با طیف وسیعی از سرمایه گذاران خصوصی، صاحبان و سازندگان پروژه های ساختمانی همکاری میکنیم و در حال حاضر دارای اطلاعات بیش از ۲۰۰ پروژه در ۷ شهر بزرگ ترکیه و همچین سایر شهرهای جهان هستیم که به ما این قدرت را میدهد که بهترین گزینه ها متناسب با درخواست شما برای خرید ملک در ترکیه و سایر کشورهای جهان را ارائه دهیم چه برای خرید خانه رویایی شما برای زندگی باشد و چه برای اهداف سرمایه گذاری. نحوه پرداخت شما میتواند به صورت نقد و یا اقساط باشد.

خدماتی که مشاوران ما برای مشتریان انجام میدهند
سرویس ایاب و ذهاب از فرودگاه و به هتل و گرفتن اتاق برای شما، انجام هماهنگی های لازم برای قرار ملاقات و بازدید از پروژه ها.

ارائه اطلاعات لازم و مفید درباره شهر مورد نظر شما برای سرمایه گذاری و خرید ملک و پاسخگویی به سوالات شما درباره خرید ملک و تبادل نظر در مورد گزینه های قابل انتخاب .
انجام هماهنگی برای بازدید از پروژه های انتخابی شما پس از ارائه توضیحات و درک کامل از ملک مورد نظر شما برای خرید متناسب با نیازها و بودجه شما.
پس از بازدید از پروژه ها مشاوران ما شما را راهنمایی میکنند و کارهای لازم برای رزرو ملک و امضای قرارداد را به همراه تیم حقوقی برای شما انجام خواهند داد.

پس از خرید ملک مورد نظر ، مشاورین رویال شما را به بخش خدمات پس از فروش راهنمایی میکنند تا خدمات لازم را پس از خرید ملک را دریافت نمایید و تیم تخصصی مشاورین رویال همیشه در کنار شما خواهد بود .

مقایسه املاک

مقایسه