ایده‌ای برای آسایش

حامی کارت ، ارایه دهنده خدمات حقوقی برای افرادی که قصد سفر، اقامت و یا سرمایه گذاری درکشور ترکیه را دارند، می باشد. هرکشوری تابع قوانین حقوقی و قضایی خاص خود است که اغلب ما با تمامی آنها آشنایی کامل نداریم و متاسفانه زمانی که با مشکل حقوقی مواجه می شویم ، تازه به دنبال مشاور یا وکیل مجرب می گردیم! حامی کارت ، طرح عضویت وکالت یک ساله بوده که همانند خدمات بیمه ، موکل و خانواده درجه یک را نیز تحت پوشش حقوقی قرار میدهد. با توجه به مشکلات احتمالی که برای هموطنان و سایر عزیزان فارسی زبان در ترکیه به وجود می آید، موکدا پیشنهاد می نماییم که پیش از هر گونه اقدامی اعم از سرمایه گذاری ، مشارکت ، خرید املاک و یا راه اندازی کسب و کار در کشور ترکیه، از مشورت با مشاورین و حمایت وکلای مجرب استفاده نمایید. اقدامات حقوقی ، بررسی اسناد و تطابق آن با قوانین ترکیه موجب می گردد تا شما خود را در قبال زیانهای احتمالی محافظت نمایید.

حامی کارت اولین مبتکر طرح عضویت یکساله حقوقی در میان فارسی زبانان دنیا، با بررسی قانونی اسناد و قراردادهای ملکی و تجاری اعم از خرید ، اجاره و یا مشارکت، و حتی پاسخگویی به مراجع انتظامی و یا پیگیری پرونده های قضایی در کشور ترکیه ،از شما عزیزان حمایت می کند. این حمایت توسط تیم وکلای درجه یک دادگستری ترکیه و ایران ، توسط کمپانی های وکالت و سرمایه گذاری بابیل Babil Attorney & Investmentو سورن گروپ Soren Group همراه با وکلای حقوقی ما در ایران ، مطابق با قوانین کشور ترکیه منعقد خواهد شد. حق عضویت حامی کارت ۵۰ دلار (یا معادل ۳۰۰ لیر ترکیه) بوده که کمتر از هزینه یک بار مشاوره با وکیل مجرب پایه یک دادگستری است . جهت ثبت نام ، عقد قرارداد و دریافت حامی کارت ، میتوانید با ما تماس مستقیم داشته و یا از طریق تکمیل و ارسال فرم درخواست ، از این حمایت حقوقی بهره مند شوید.

 

خلاصه خدمات حامی کارت

• پاسخگویی به مراجع انتظامی و قضایی ترکیه در مواقع اضطراری بروز مشکلات قانونی و قضایی.
• مشاوره حقوقی رایگان برای سه مرتبه در طول مدت قرارداد.
• بررسی صحت و سقم قانونی مدارک و اسناد املاک مسکونی و تجاری.
• مشاوره حقوقی در خصوص اعتبار شرکت های تجاری و سازندگان املاک در ترکیه
• مشاوره حقوقی در زمینه های سرمایه گذاری ، ثبت شرکتهای تجاری و راه اندازی کسب و کار مجاز در کشور ترکیه.

حامی کارت پلاس

HAAMI CARD PLUS

چنانچه مشتری خواهان صدور وکالتنامه اختصاصی به همراه استفاده از خدمات حامی کارت باشد، با پرداخت مبلغ ۱۱۰۰ لیر (تقریبا ۲۰۰ دلار) به جای ۳۰۰ لیر ، وکالتنامه محضری برای وی صادر میگردد که این هزینه شامل ترجمه رسمی پاسپورت ، ترجمه وکالتنامه و هزینه های محضری و دولتی خواهد بود. بدین ترتیب ، مشتری رسما وکیل اختصاصی داشته و برای انجام کلیه امور اداری ، حقوقی و قضایی به حسب نیاز ، حتی بدون حضور در ترکیه قادر به انجام امور اداری و حقوقی بر اساس موضوعات مندرج در وکالتنامه ، خواهد بود. البته برای هر موضوع ، هزینه وکیل به صورت جداگانه اعلام خواهد شد که به دلیل عضویت در حامی کارت ، مشمول تخفیف های ویژه نیزخواهد بود. در قوانین حقوقی کشور ترکیه ، همانند هر کشور دیگر، جز در موارد اضطراری ، برای انجام کلیه اموری که می بایست به واسطه وکیل انجام شود، نیازمند وکالتنامه رسمی بوده که با تایید محضر Noter رسیده باشد.

 

خلاصه خدمات حامی کارت پلاس

علاوه بر کلیه موارد حامی کارت شامل
• صدور وکالتنامه اختصاصی
• ترجمه رسمی پاسپورت
• ترجمه وکالتنامه و هزینه های محضری و دولتی
• وکیل اختصاصی برای انجام کلیه امور اداری ، حقوقی و قضایی
• بدون نیاز به حضور در ترکیه برای انجام امور اداری و حقوقی

مقایسه آگهی ها

مقایسه
جست‌وجو
محدوده قیمت از تا