خدمات حامی کارت

haamicard-royalkeyland-logo-main

حامی کارت

• پاسخگویی به مراجع انتظامی و قضایی ترکیه در مواقع اضطراری بروز مشکلات قانونی و قضایی.
• مشاوره حقوقی رایگان برای سه مرتبه در طول مدت قرارداد.
• بررسی صحت و سقم قانونی مدارک و اسناد املاک مسکونی و تجاری.
• مشاوره حقوقی در خصوص اعتبار شرکت های تجاری و سازندگان املاک در ترکیه
• مشاوره حقوقی در زمینه های سرمایه گذاری ، ثبت شرکتهای تجاری و راه اندازی کسب و کار مجاز در کشور ترکیه.

طرح دعوی و شکایت

همواره کارها به صورتی که میخواهیم پیش نمیرود. گاه در معامله ، تجارت و یا حتی زندگی مشترک ما انسانها ، با مشکلاتی مواجه می شویم. این مشکلات بر سه دسته اند: یا با آنها کنار می آییم و گذشت می کنیم.، یا شکایت میکنیم و یا از ما شکایت میکنند. در اینجاست که ما به آشنا بودن با قوانین نیاز مبرم پیدا میکنیم تا بتوانیم حق و حقوق خود را حفظ کنیم. آشنایی با قوانین هر کشور صرفا چیزی نیست که ما از راه مطالعه به آن دست یابیم ، بلکه نیازمند تجربه و گاه روابط قانونی می باشد. چنانچه در کشور ترکیه با مورد خاصی مواجه شده اید که نیازمند به طرح دادخواست و شکایت باشد، گروه وکلای ما آماده خدمت رسانی به شما میباشند. شکایت فرد ایرانی از شرکت یا افراد تک و یا از شرکت و افراد حقیقی ایرانی در ترکیه و بر اساس قوانین این کشور ، تخصص ماست. برای این منظور کافیست با ما تماس گرفته و یا در فرم درخواست (بخش تماس با ما) ، موضوع مورد نظر را شرح دهید و مطمئن باشید در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت. تیم وکلای ما همراه با وکلای داخل ایران جهت پیگیری پرونده های مرتبط ، همکاری مینمایند.

پیگیری از طریق محاکم قضایی

چنانچه پرونده های باز شده ای در کشور ترکیه دارید ، اعم از حقوقی و یا کیفری مربوط به افراد حقیقی و یا شرکتهای حقوقی و دولتی، با ما جهت پیگیری آنها و در صورت نیاز به مشاوره موازی با وکلای خود، تماس حاصل فرمایید. در برخی از پرونده ها ، موارد قضایی هم در ایران و هم در کشور ترکیه به صورت موازی قابل پیگیری می باشند، لذا لازم است چنانچه در ایران مراحل قضایی را طی کرده اید ، مدارک و نتایج مربوطه را در اختیار ما قرار دهید تا در صورت نیاز از آنها استفاده نماییم. معمولا نیازی به ترجمه مدارک نبوده و بخش ارتباط فارسی زبان ما ، نسبت به ترجمه رسمی مدارک لازم اقدام خواهند نمود.

وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی

تیم وکلا و مشاورین حقوقی ما ، آماده عقد قرارداد وکالت برای اشخاص حقیقی یا حقوقی در کلیه زمینه های قضایی اعم از قراردادهای تجاری و سرمایه گذاری ، خرید و فروش املاک مسکونی و تجاری، دعاوی کیفری و جزایی و همچنین خانواده میباشد. طرح دعاوی و پیگیری های بین المللی مربوط به اشخاص حقیقی و حقوقی غیر سیاسی نیز از جمله خدمات ما میباشد.

مقایسه آگهی ها

مقایسه