مشاوره تخصصی

آیا برای اولین بار هست که قصد خرید ملک در خارج از کشور را دارید؟ برترین متخصصان حوزه املاک و مستغلات در شرکت Royal Group اینجا هستند تا به شما در گرفتن تصمیم برای خرید و فروش ملک و یا سرمایه گذاری های تخصصی و هوشمندانه کمک کنند. مشاوران تایید شده ما به تمام سوالات شما در مورد املاک مورد نظر شما، خرید خانه و زمین، اجاره ملک، اجاره نامه، قوانین ملکی، سرمایه گذاری در کشور ترکیه و دیگر کشورها، همچنین دریافت اقامت ترکیه ، دریافت ویزا و پاسپورت کشورهای اروپایی  و هرآنچه مرتبط در این زمینه باشد از طریق مشاوره حضوری، گفتگوی آنلاین، تماس تلفنی،  ایمیل و شبکه های اجتماعی پاسخ خواهند داد.

همه خواهان خانه ای زیبا با امکانات خاص و منحصربفرد با قیمتی مناسب هستند ولی متاسفانه بدلیل عدم شفافیت در بازار املاک و مستغلات انتخاب درست بسیار سخت میباشد. شرکت Royal Group با اطلاع از این مشکل با گردآوری متخصصین برتر حوزه املاک که دانش و تخصص کاملی در زمنیه بازار املاک و مستغلات دارا میباشند امکان راهنمایی مشتریان را از طریق مشاوره حضوری، گفتگوی آنلاین، تماس تلفنی،  ایمیل و شبکه های اجتماعی بر بستر پلتفرم اختصاصی خود فراهم نموده است. با برنامه ریزی و گرفتن مشاوره از متخصصان ما در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

چرا Royal Group را برای مشاوره آنلاین انتخاب کنیم؟

داشتن برترین مشاوران حوزه املاک و مستغلات مسلط به چند زبان و دادن مشاوره به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته

مشاوران ما به طور میانگین دارای ۵ سال سابقه در زمینه املاک هستند و این بدان معناست که شما بهترین مشاوره در زمینه املاک را خواهید داشت

مشاوره در زمینه املاک و مستغلات از طریق گفتگوی آنلاین امن و ایمیل انجام میشود. امنیت و حریم شخصی یکی از الویت های ماست.

شرکت Royal Group به دلیل حضور در کشور ترکیه به شما بهترین گزینه ها را از بین بیش از ۱۰۰۰ پروژه با توجه به بودجه و سلیقه شما ارائه میکند.

منتظر چی هستید. همین حالا با کلیک بر روی تماس با ما و یا گفتگوی آنلاین از طریق واتس-اپ با متخصصان ما گفتگو کنید و بهترین تصمیم برای خرید ملک در ترکیه را بگیرید.

مقایسه آگهی ها

مقایسه
جست‌وجو
محدوده قیمت از تا