آشنایی با رویال گروپ

شهروندان عزیز جهت سرمایه گذاری و خرید ملک و اخذ اقامت شهروندی با سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات در ترکیه، کانادا و دیگر کشورهای اروپایی و آسیایی ؛ می توانند با مشاوره و همراهی گروه مشاورین املاک رویال با کادری با تجربه و متخصص، از بهترین و مطمئن ترین خدمات بهره مند گردند. گروه مشاورین رویال گروپ از ابتدا تا پایان راه همراه شما خواهد بود.

بازار املاک و مستغلات درست مثل بازار ارز و طلا یک بازار شناخته شده و قدیمی است، و یکی از قابل اعتماد ترین بازارها برای سرمایه گذاری است. سرمایه گذاران، این بازار را برای افزایش سرمایه خود ترجیح می دهند. سرمایه گذاران بر این باورند که سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات به عنوان یک نوع سرمایه گذاری بلند مدت، سودآور و کم خطرتر است.

جهت سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات در کشورهای زیبای ترکیه، کانادا و دیگر کشورهای اروپایی و آسیایی، به کمک و همراهی اشخاص متخصص و قابل اعتماد نیاز دارید. گروه مشاورین رویال با توجه به قوانین سرمایه گذاری در ترکیه و دیگر کشورهای اروپایی خدمات واقعی را به شما ارائه می دهد و همچنین به شما در امر تصمیم گیری جهت سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات یاری می رساند

چشم انداز

رویال توسط متخصصین صاحب تجربه با سابقه ای بیش از ۱۰ ساله فعالیت دربازار املاک و سرمایه گذاری مدرن تاسیس شده است. هدف اساسی ما ارائه بهترین خدمات برای سرمایه گذاران علاقه مند به بازار املاک میباشد. هدف اصلی ما به دست آوردن بالاترین بازده بازگشت سرمایه گذاری برای مشتریان عزیز میباشد .تیم رویال شامل مشاورین حرفه ای، مدیران فروش، بازرگانی وسرمایه گذاری ، مشاوران حقوقی و بخش خدمات پس از فروش میباشد .تیم ما با بیش از ۴۰ پروژه در استانبول، سپنجه، بورسه، یلوفا، ترابزون، چشمه آنالیا و آنتالیا فعالیت می کند.

ما با ارائه بهترین پیشنهادات برای انتخاب در نوع سرمایه گذاری و خرید ملک با توجه به نیازها و شرایط مشتریانمان در تمام گزینه ها املاک از جمله آپارتمان ها،دفاتر اداری، ویلا ، مغازه و یا زمین و مراکز صنعتی سعی در بالا بردن کیفیت خدمات برای شما عزیزان تلاش میکنیم . ایجاد رابطه دراز مدت با مشتریانمان از اهداف و آرمان های اصلی ما در کار میباشد . و با ارائه خدمات خاص،  پس از خرید و سرمایه گذاری ، مانند خدمات اجاره ملک، فروش ملک و تمام خدمات حقوقی لازمه (قوانین مالیاتی، اخذ مجوز اقامت، تشریفات اداری، و غیره) تا آخرین حظه در کنار شما عزیزان خواهیم بود

مقایسه املاک

مقایسه