۱- قابل اعتماد بودن

ما بر اساس شناخت خود از بازار بزرگ املاک و مستغلات در کشور ترکیه بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه میکنیم. مشتریان ما از سرتاسر جهان به شکلی مطمئن و با بهره گرفتن از خدمات مشاوره ما توانسته اند به رویای صاحت خانه شدن در کشور ترکیه و یا به دست آوردن باترین بهره از طریق سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات دست پیدا کنند.

۲- حرفه ای بودن

در بازار پرازدحام املاک و مستغلات ترکیه، شرکت Royal Group همیشه در بین رقبا اولین و برترین شرکت این حوزه به حساب آمده و این موفقیت در بازاری این چنین گسترده آن هم به مدت بیش از ۱۰ سال به دلیل تخصص و مشاوره های موثر ما بوده که توانسته ایم رضایت خریداران و سرمایه گذاران را به بهترین شکل ممکن به دست آوریم.

۳- رشد مداوم

در ۱۰ سال اخیر شرکت Royal Group حوزه کاری و نام شرکت خود را توسط دفتر مرکزی واقع در استانبول و ۳ شعبه دیگر گسترش داده است، به بیش از ۱۵۰۰ مشتری از ۱۶ کشور مختلف کمک کرده تا در ۱۱۰۰ پروژه مختلف واقع در ترکیه، آلمان، قبرس و بوسنی سرمایه گذاری و یا زندگی کنند. ما بر این باوریم که اشتیاق و کارآیی ما در زمینه املاک و مستغلات در کشور ترکیه مهمترین نکات برای ماندن به عنوان برترین شرکت به شمار میرود.

۴- اطلاعات گسترده

خرید ملک یکی از جدی ترین اقدامات در طول زندگی میباشد و مهمترین نکته پیدا کردن یک شرکت حرفه ای و قابل اعتماد در بین هزاران آژانس غیر حرفه ای و ناشایست است. با شهرت ۱۰ ساله ای که بر پایه رضایت مشتری ساخته شده است، ما افتخار می کنیم که بیش از ۸۵ درصد از مشتریان جدید خود را از توصیه مشتریان قبلی خود به دیگران دریافت می کنیم – مشتریانی که از طریق ما خریدی بدون دردسر و بدون استرس در ترکیه را تجربه کرده‌اند.

۵- محیط کاری عالی

برای به دست آوردن نتیجه مطلوب در یک بازار کاری پراسترس، یک محیط کاری سالم و آرام مورد نیاز است. ما در Royal Group مهمترین نکات که اشتیاق و خشنودی کارمندانمان را تحت تاثیر قرار میدهد مهیا میکنیم تا بتوانند وظایف خود را هرچه بهتر و کارآمدتر انجام داده و رضایت مشتریان و سرمایه گذاران بیشتری را تامین نمایند.

۶- به روز بودن

اینترنت نحوه جستجو و نگرش افراد برای خرید و سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات را تغییر داده است. شرکت Royal Group با پیگیری و تجهیز به آخرین تکنولوژی های مربوط به بازار کار، حضور گسترده و پرقدرت در فضای آنلاین را دنبال میکند. سیستم آنلاین و سایت اینترنتی پرقدرت ما پلتفرمی ایده آل برای فروش املاک و همچنین ارائه به روزترین اطلاعات و قیمت ها و پیشنهادهای ویژه به مشتریان در ترکیه و دیگر کشورها را مهیا ساخته است.

۷- بانک اطلاعاتی جامع

ما با طیف وسیعی از سرمایه گذاران خصوصی، صاحبان و سازندگان پروژه های ساختمانی همکاری میکنیم و در حال حاضر دارای اطلاعات بیش از ۲۰۰ پروژه در ۷ شهر بزرگ ترکیه و همچین سرتاسر جهان هستیم که به ما این قدرت را میدهد که بهترین گزینه ها متناسب با درخواست شما را مهیا و ارائه نماییم. اگر موفق به پیدا کردن ملک مورد نظر خود در وب سایت ما نشدید تنها کافیست تا با ما تماس بگیرید تا ما به راحتی بهترین گزینه برای شما را پیدا کنیم.

۸- گروه حرفه ای و چند زبانه

ما گروهی حرفه ای و چند زبانه متشکل از مشاوران فروش حرفه ای و آموزش دیده تشکیل داده ایم و به مشتریان خود خدمات مشاوره ای به زبان های پارسی، انگلیسی، فرانسوی، روسی، عربی، آذربایجانی و ترکی ارائه میدهیم. کارشناسان ما علاوه بر داشتن تجربه در زمینه مشاوره مشتاقانه دانش و توانایی های خود در این زمینه را به مشتریان ارائه میدهند تا پاسخگوی تمام انتظارات خریداران و سرمایه گذاران در زمینه املاک و مستغلات باشند.

۹- بازدهی فوق العاده

شرکت Royal Group دارای کارایی منحصر به فرد و سطح بالایی است و برای به دست آوردن بهترین نتیجه ها دارای گروهی حرفه ای است که اهداف مشترکی را دنبال میکنند. ما برای پاسخگویی به نیاز های متفاوت مشتریان خود، چه برای خرید ملک برای زندگی در ترکیه باشد و یا سرمایه گذاری در ترکیه، پیوسته در تلاش برای پیشرفت در کارایی و توانایی های خود هستیم.

۱۰- گروه‌های تخصصی 

با توجه به افزایش مشتری و درآمد، شرکت Royal Group برای پاسخگویی بهتر به تمام نیازهای مشتریان بخش های مختلف زیادی را به وجود آورد. هر بخش در راستای هدف مشترک شرکت مشغول به فعالیت است. همزمان با هرچه بزرگتر شدن شرکت در بازار فروش املاک و مستغلات، ۷ بخش اصلی برای رسیدن به هدف مشترک در حال انجام وظیفه هستند. این ۷ بخش شامل:

✓ بخش خدمات مشتریان – مرکز تماس

✓ بخش مشاوران فروش – گروه شهری

✓ بخش ارتباط با آژانس های فروش املاک

✓ بخش خدمات پس از فروش

✓ بخش فناوری اطلاعات و بازاریابی

✓ بخش مشاوره قانونی

✓ بخش امور مالی

۱۱- تجربه‌ها و روابط

ما معتقدیم که قدمت به شهرت کمک میکند. موقعیت ما به عنوان سردمدار بازار املاک و مستغلات در ترکیه نه تنها به معنای قدرت کنترل آن بلکه نمایانگر قدرت منحصر به فرد ما در زمینه چانه زنی قیمت میباشد. این قدرت برگرفته از شبکه گسترده ارتباطات ما و روابط طولانی مدت با سازندگان پروژه های ساختمانی میباشد که ما را قادر میسازد تا بهترین شرایط و قیمت های منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه دهیم.

۱۲- مدیریت مشترک

شرکت Royal Group دارای سیستم مدیریت مشارکتی میباشد که بر اساس مجموعه ای از روشهای مختلف مدیریتی بنا نهاده شده و با کار گروهی و اتحاد بین مدیران، ناظران و کارمندان شکل گرفته است. نتیجه این کار ترکیب قدرت مدیران با تخصص دیگر اعضای گروه میباشد که باعث هرچه بیشتر قدرت گرفتن شرکت و فائق آمدن بر تمام نقاط ضعف، تقویت کارآمدی و هرچه بهتر شدن شرکت میشود.

مقایسه آگهی ها

مقایسه
error: Content is protected !!