با بهترین بانک‌های ترکیه و فرآیند افتتاح حساب در آنها آشنا شوید!

  • توسط مدیریت گروه رویال
  • 4 سال پیش
  • اقتصاد
  • 1

با بهترین بانک‌های ترکیه و فرآیند افتتاح حساب در آنها آشنا شوید!

وقتی صحبت از مهاجرت به کشور ترکیه و به دنبال آن اخذ اقامت ترکیه به میان می‌آید مطمئنا انتظار می‌رود که امکانات شهری نیز برای مهاجرین و اتباع خارجی در این کشور مهیا شود. از امکان ازدواج، خرید خانه و… گرفته تا افتتاح حساب بانکی و بهره مندی از تسهیلات بانکی. بانکداری کشور ترکیه به دلیل جمعیت بسیاری که در آن زندگی می‌کنند از امکانات و تجهیزات بسیاری برخوردار است و امروزه ارتقاء بسیاری نسبت به گذشته پیدا کرده است. از طرفی نیز کشور ترکیه یکی از مراکز مهم تجاری به شماره می‌رود و شما برای آنکه بخواهید وارد دنیای تجارت شوید راه و شیوه خوبی خواهد بود. در این میان، نکته مهمی که باید به آن توجه کافی را داشته باشید و به هیچ وجه کوتاهی نکنید آن است که به دنیال یک انتخاب صحیح بین حساب شرکتی در ترکیه و یا حساب شخصی در ترکیه داشته باشید. در این مطلب می‌خواهیم در رابطه با بهترین بانک‌های ترکیه و فرآِیند افتتاح حساب در این کشور بگوییم. پس با ما همراه باشید.

مزایای افتتاح حساب در ترکیه

به طور کلی برخی از مزایایی که با افتتاح حساب در خارج از کشور دریافت خواهید کرد عبارت است از:

امکان دریافت وجه از کشور‌های دیگر به صورت مستقیم و به نام شخص شما
امکان مدیریت حساب‌های خود از طریق آنلاین بانکینگ
امکان دریافت ویزا کارت برخی از بانک‌ها
امکان دریافت مستر کارت برخی از بانک‌ها
امکان باز کردن حساب سپرده برای دریافت سود

سیستم بانکداری کشور ترکیه تا حد بسیار زیادی به صورت مدرن ارائه می‌شوند و تمامی بانک‌های این کشور به شبکه بانکداری الکترونیکی مجهز هستند. در کنار این موضوع می‌توان به امکان اتصال این بانک‌ها به سیستم بانکداری جهانی نیز اشاره کرد. به دنبال این مسئله کشور ترکیه مقصد مناسبی برای مردم ایران و حتی سایر کشور‌هایی است که نظام بانکی شان از نظام بانکی جهانی جدا عمل می‌کند است، چرا که با داشتن حساب بانکی و هم چنین دریافت کارت‌های اعتباری می‌توانند بر مشکلاتی که از تبادل ارزی بین المللی یا خرید اینترنتی از سایت‌ها ناشی می‌شوند احاطه پیدا کنند.

در کنار این موضوع داشتن حساب بانکی به ارز‌های لیر و یورو و دلار و باقی ارز‌های جهان به ایرانیان مقیم ترکیه کمک می‌کند که ارز مورد نظر خودشان را بدون اینکه تحت تاثیر نوسانات ناگهانی قیمت ارز در جهان قرار گیرد به همان ارز پس انداز کنند. در چنین شرایطی علاوه بر چیز‌هایی که گفته شد می‌توانند بر خلاف حساب‌های ارزی در ایران که گاهی در اثر بحران‌های بین المللی بانک‌ها از پرداخت اسکناس جلوگیری می‌کنند و فقط آن را حواله می‌زنند وقتی در ترکیه حساب بانکی به ارز‌های بین المللی داشته باشید دیگر می‌توانید از امتیاز پس انداز، دریافت و هم چنین پرداخت در هرزمانی که بخواهید استفاده کنید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه